ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ čtvrtek od 20 hodin. NOVĚ!!

5. 7. 2020

Rozhýbejte ztuhlé tělo posilněte svaly potřebné k správnému držení těla . Cvičení vychází z rehabilitace ,odstraňuje potíže z jednostranné zátěže a svalové nerovnováhy. Působí proti nepříznivým projevům degenerativních změn pohybového aparátu. Zdravotní cvičení pomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu. Toto cvičení vyhledávají zejména ti, kdo mají problémy s určitými partiemi, převážně se zády.

 

Letní prázdniny jsou tady ! Během léta si prosím lekce rezervujete na stránkách http://rezervace.fitnessrelax.cz/ nebo telefonicky 602600342.

29. 6. 2020

Přejeme krásné léto. 

PŘIJÍMÁME MULTISPORTKU NA VEŠKERÉ AKTIVITY BEZ DOPLATKU .

2. 6. 2020

Výsledek obrázku pro multisport

AEROBIC MIX s Lenkou od září každé úterý od 18 hodin.

28. 5. 2020

ÚTERNÍ LEKCE ZAMĚŘENÁ NA SPALOVÁNÍ TUKÚ JE DOPLNĚNA POSILOVÁNÍM. ZAPOMĚŇTE NA ČAS, NECHTE SE STRHNOUT MODERNÍ HUDBOU, POBAVTE SE A MÁKNĚTE SI S LENKOU . 

NOVÉ LEKCE v našem rozvrhu !!

4. 5. 2020

Doplńujeme rozvrh v aerobním sále o lekce TRX , ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ  A KRUHOVÝ TRÉNINK. TRX - čtvrtek od 19 hodin , ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - čtvrtek od 20 hodin, KRUHOVÝ TRÉNINK - sobota od 9 hodin. 

SPORTEM PROTI VIRU

29. 4. 2020

FITNESS I JEHO LEKCE PLNĚ V PROVOZU , CVIČÍME JAK V SÁLECH TAK I VENKU . REZERVUJTE SI SVÉ OBLÍBENÉ LEKCE .MULTISPORTKY AKCEPTUJEME, PERMANENTKY I KREDITY PRODLOUŽENY.

Rezervace na kruhový trénink .

11. 3. 2020

Upozorńujeme na nová pravidla pro rezevaci středečního kruhového tréninku. Rezervace na lekci je možná pro členy Fitnessrelax s platným depozitem na členské kartě kdykoliv , bez omezení. Rezervace pro nečleny je možná pouze osobně zaplacením lekce v hotovosti ve fitness . Pro vlastníky Multisport karty je rezervace možná 10 hodin před začátkem lekce a to pouze online. Děkujeme za pochopení .  

DESCANTI - prezentace a ochutnávka výrobku .

11. 3. 2020

Zveme všechny členy fitness centra na prezentaci výrobků firmy DESCANTI. Akce se koná v úterý 17.března od 17 hodin ve Fitnessrelax. akce odložena

DĚTSKÁ JÓGA pro 3-6 leté děti s Eliškou, každé úterý od 15:30

7. 2. 2020

Dětská jóga je cvičení speciálně upravené pro děti, a proto se velmi liší od jógy pro dospělé. Celá lekce je protkaná příběhy, říkankami a písničkami. Hravou formou jsou děti vedeny k provádění jógových pozic a to především napodobováním přirozených pohybů zvířat. Cvičení se provádí zvolna, plynule bez švihů, bez dlouhých výdrží a pohyb je pod vědomou kontrolou. S dětmi se dělají dechová cvičení i relaxace, díky čemu se lépe naučí vnímat své tělo. 

 

 

NOVÁ ÚTERNÍ LEKCE od 18 hodin .

2. 1. 2020

Instruktorku lenku Vám představíme v ukázkové lekci v úterý 7.ledna. Aerobiková lekce je po svátcích to co tělo potřebuje, vyzkoušejte novou posilu našeho instruktorského týmu. 

Začátek spinningové sezóny je tady!!

30. 9. 2019

Startujeme 23 září v 19 hodin v sále číslo 3.Stejně jako minulou sezónu se na Vás těší  každé pondělí  Míra. Od řijna v úterý Pavel.

CO DĚLAT PRO RYCHLÉ VYTVAROVÁNÍ POSTAVY? STŘÍDAT AKTIVITY.

8. 9. 2019

Je-li vaším cílem zhubnout a mít pěknou vysportovanou postavu, pak střídejte různé sporty.Kruhový trénink (úterý a středa ), kardio cvičení HEAT program,nebo cycling  i cvičení se zátěží v posilovně a nezapomínejte ani na jógu.Nabízíme power jogu , hatha jógu a klasickou  jogu. Sportovní aktivity různě střídejte, tak si vaše tělo nevybuduje zvyk a cvičení bude stále účinné.

Upozorňujeme na změny v ceníku služeb.

31. 8. 2019

viz. https://www.fitnessrelax.cz/cenik-sluzeb.html , na lekce SM systém nelze použít multispor kartu. 

HEAT program - zatočte s přebytečnými kilogramy. Přidáváme novou lekce s instruktorkou ADÉLOU - STŘEDA OD 18 HODIN.

24. 6. 2019

 https://prostejovsky.denik.cz/podnikani/chcete-zatocit-s-prebytecnymi-kily-zkuste-chuzi-na-pasu-20140123.html

NOVĚ KRUHOVÝ TRÉNINK s RENATOU VE STŘEDU OD 18 HODIN.

22. 5. 2019

Kruhový trénink je intenzivní forma cvičení, které kombinuje prvky aerobního cvičení a posilování. Během lekce přecházíme v kruhu od jedné série cviků ke druhé, při kterých posilujeme střídavě různé části těla.

PŘIDÁVÁME LEKCE YÓGY S ELIŠKOU.

1. 4. 2019

Tento týden ve čtvrtek od 17:30 přidáváme novou lekci yogy . 

BODY FORM s Monikou . Cvičíme každé liché pondělí a sudé úterý od 19 hodin.

19. 3. 2019

Body form je cvičení aerobního charakteru, které v úvodu obsahuje jednoduché krokové variace bez náročných choreografií, po té obsahuje posilovací cviky na všechny svalové partie, s použitím různých pomůcek a náčiní, ovšem nejdůležitější a nejjednodušší pomůckou je vaše vlastního tělo. Cvičení obsahuje kompenzačními protahovacími cviky. Cilem cvičení je zlepšení kondice, zpevnění a formování postavy.

 

 

 

Výprodej dámských topů a triček značky REEBOK za jednotnou cenu 280,-Kč.

11. 2. 2019

Lekce SCHWINN CYCLINGU startují již v pondělí v 17.9 .

11. 9. 2018

Šlápněte si do pedálů s Mirkem každé pondělí a s Pavlem každé úterý.

Od 1.července aktivujeme storno poplatky za nezrušené rezervace.Za nezrušenou rezervaci automaticky strháváme poplatky.

1. 7. 2018

Rezervaci je možno zrušit 24 před lekci bez storno poplatku, do 12 hodin předem je storno polatek ve výši 50% ceny lekce, pod 12 hodin je storno poplatek za zrušenou lekci v plné výši. Podrobnosti v ceníku, nebo na recepci fitness. Prosíme čerpejte svúj kredit, jeho platnost máte vždy uvedenou na účtence. Prodloužit platnost kreditu lze pouze před propadnutím a to dalším vkladem v minimální výši 500,-Kč. Děkujeme za pochopení .

PLAVKOVÁ SEZÓNA JE TU !! Přidáváme lekci BODY STYLINGU ve čtvrtek od 18 hodin.

6. 6. 2018

Přijdte si zaposilovat a vytvarovat své tělo do plavek i ve čtvrtek od 19 hodin.Do těla dostanete zabrat od  Irči.

Nová lekce BODYFORM každý lichý týden v pondělí a sudý týden v úterý od 19h. v sále 2.

15. 3. 2018

Přijdte vyzkoušet úvodní lekci Bodyform s Monikou.

Bodyform je cvičení aerobního charakteru, které v úvodu obsahuje jednoduché krokové variace bez náročných choreografií, po té  zařazuje posilovací cviky na všechny svalové partie, s použitím různých pomůcek a náčiní, cvičení je proloženo kompenzačními protahovacími cviky.

Cílem cvičení je zlepšení kondice, zpevnění a formování postavy.

ČERPEJTE SVŮJ KREDIT !!

21. 2. 2018

Vklad na kartu je časově omezen.Platnost Vašeho kreditu je vždy uvedena na ůčtence. Minimální vklad činí 500,-Kč .(Je to pět aerobních lekcí nebo čtyři HEAT lekce) Kredit je nutné vyčerpat !! Platnost vkladů : částka 1-999,- Kč. platnost 6.měsíců ,částka 1000-2999,- Kč. platnost 1rok, částka 3000-4999,- Kč. platnost 18 měsíců,částka 5000,-Kč a výše platnost 2 roky. Děkujeme za pochopení .

PŘIDÁVÁME SOBOTNÍ BODY STYLING S Irenkou .

7. 2. 2018

Konec sobotnímu lenošení, pravidelně každou sobotu od 9 hodin zpevněte své tělo s Irčou. Posílíte svaly , schodíte nějaké kilíčko a nebo jen příjemně začnete víkend.

Akceptujeme MULTISPORT kartu - na veškeré aktivity .Těšíme se na Vaší návštěvu.

30. 1. 2018

karta-multisport.png (210×150)

Nově PILATES s Lenkou každý čtvrtek od 18:30 , Co Vás čeká - posílení středu těla, rozvoj koordinace, síly, rovnováhy, flexibility a dýchání. Pilates propracovává svalstvo zádové, břišní a hýžďové jako základ správného držení těla. Technika Pilates celkově vede k dlouhým, štíhlým svalům a správnému dýchání. Vhodné pro muže i ženy jakéhokoliv věku.

24. 1. 2018

Rozjíždíme novou cyclo sezónu ve fitnessrelax !!

23. 10. 2017

Počasí nám nepřeje , nevadí jezděte u nás . V pondělí od 19 hodin s Mirkem , v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin s Luckou ,v ůterý od 18:30 s Pavlem , ve středu s Davidem od 19 hodin,  a ani v neděli nezůstávejte doma od 19 hodin jede David.

TĚŠÍME SE , BUDE TO JÍZDA!

POSILOVNA OD 500,- KČ MĚSÍČNĚ.

3. 6. 2017

Cvičte u nás již od 500,-Kč student a 690,-Kč s roční smlouvou do fitness.

SPOUŠTÍME NÁŠ REZERVAČNÍ SYSTÉM ,MŮŽETE HO PLNĚ VYUŽÍT NA http://rezervace.fitnessrelax.cz/. ONLINE PŘEHLED VAŠEHO ÚČTU I ČERPÁNÍ .

3. 5. 2017

K přihlášení použijte svůj email. Heslo si nastavíte sami.

NOVÉ LEKCE PRO VÁS OD DUBNA .

16. 3. 2017

SM systém pracuje se spirální stabilizací. Spirální stabilizace páteře zvyšuje meziobratlové disky, dává meziobratlovým kloubům pohyblivost, odstraňuje blokády. Páteř se regeneruje a léčí. SM systém posiluje oslabené a zároveň protahuje zkrácené svaly, tím navrací tělu optimální pohyblivost, stabilizuje chůzi. 

Cvičení je vhodné pro lidi co mají problémy s bolestmi zad i pro ty co jim chtějí předejít.

SM systém je rehabilitační metodou při:

  •          bolesti hlavy, závratí
  •          bolesti krční, hrudní a bederní páteře
  •          vadném držení těla
  •          skolióze
  •          výhřezu meziobratlových plotének
  •          bolesti vystřelujících do končetin
  •          při poruchách velkých i malých kloubů: kyčelní, kolenní, hlezenní, ramenní, loketní
  •          vybočení palce, ploché nohy
  •          zkrácených a oslabených svalech
  •          kondičním tréninku sportovců

Rozšiřujeme instruktorský tým ,jste

29. 9. 2016

instruktor pilates , HEAT program ,instruktor pro dětská cvičení nebo je pro vás pohyb radostí a chcete se instruktorem stát.Zastavte se u nás,

Nové spalovací lekce HEAT programu.

20. 6. 2016

Nově zařazujeme-Spalovací lekce: nižší intenzita, tepová frekvence se pohybuje v aerobní zóně (65%-75% maximální TF), dochází k efektivnímu spalování tuků, používají se pouze základní techniky (žádný kopec, treking či jiné namáhavé techniky)Lekce je vhodná i pro začátečníky.

POZOR ! Cvičíme již od

31. 10. 2015

500,-Kč  za měsíc  a 95,- Kč . za jednorázový vstup.

Nové telefonní číslo do fitness 602 600 342.

2. 1. 2013

K současnému telefonickému spojení přidáváme druhé telefonní číslo.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ čtvrtek od 20 hodin. NOVĚ!!

[5. 7. 2020]

Rozhýbejte ztuhlé tělo posilněte svaly potřebné k správnému držení těla . Cvičení vychází z rehabilitace ,odstraňuje potíže z jednostranné zátěže a svalové nerovnováhy. Působí proti nepříznivým projevům degenerativních změn pohybového aparátu. Zdravotní cvičení pomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu. Toto cvičení vyhledávají zejména ti, kdo mají problémy s určitými partiemi, převážně se zády.

 

Letní prázdniny jsou tady ! Během léta si prosím lekce rezervujete na stránkách http://rezervace.fitnessrelax.cz/ nebo telefonicky 602600342.

[29. 6. 2020]

Přejeme krásné léto. 

Přejít do archivu

Zaregistrujte svoji e-mailovou adresu k odběru novinek. Pro zrušení odběru informací vyplňte svoji e-mailovou adresu ještě jednou.