Rozvrh SÁL číslo 1 Lekce si můžete rezervovat na http://rezervace.fitnessrelax.cz/ nebo telefonicky 602 600 342 .Rezervace provádějte nepozději hodinu před začátkem lekce. Děkujeme .

V sále číslo 1:  Počet osob na lekci je omezen , prosíme rezervuje se na lekce. Mezi lekcemi bude 15min. pauza na nutnou dezinfekci a vyvětrání . Při příznivém počasí možné cvičení venku mimo fitness.

den datum 09:00 10:00 11:00 18:00 - 18:55 19:00 - 19:55 20:00- 20:55
út 22. 6. BODY FORM
Monika
je cvičení aerobního charakteru, které v úvodu obsahuje jednoduché krokové variace bez náročných choreografií,po té obsahuje posilovací cviky na všechny svalové partie,s použitím různých pomůcek a náčiní, cvičení je proloženo kompenzačními protahovacími cviky.Cilem cvičení je zlepšení kondice, zpevnění a formování postavy
st 23. 6. BODY STYLING
Jana
POWER YOGA
Eliška
čt 24. 6. JOGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA
Lucka
Lekce vycházející především z jógy, ale také dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) a přirozeného pohybu. Budeme se hýbat, dýchat, hrát si i relaxovat, vnímat své tělo. Práce nejen s tělem, ale i myslí. Ideální pro lidi začínající s pohybem, ale i ty kteří jsou zvyklí sportovat a chtějí se hýbat správně
prosíme, rezervujte se na lekce nejpozději dvě hodiny před jejich začátkem TRX
Martin
TRX je unikátní závěsný systém, který slouží ke cvičení s vlastní vahou těla. Zátěž si každý přizpůsobuje individuálním nastavením polohy těla vůči zemi. Principem tréninku je zavěšení jedné části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu s podložkou. Cvičení na TRX buduje sílu, rovnováhu, aktivuje tělesné jádro a zlepšuje flexibilitu.
ZDRAVÁ ZÁDA
Martin
lekce je zaměřená na odstranění svalových dysbalancí, které vedou k bolestem zad. Lekce obsahuje cviky na posílení hlubokého stabilizačního systému, ale také řada cviků na protažení a uvolnění nebo dechová cvičení. Při lekci se používá řada pomůcek jako overbally, gymbally, masážní míčky nebo expandery. Pokud máte problémy s krční, hrudní nebo bederní páteří nebo chcete pojmout cvičení jako prevenci, vyzkoušejte lekci tuto lekci.
25. 6. rezervace na telefonu
602 600 342
so 26. 6. KRUHOVÝ TRÉNINK
Martin
cvičení na různých stanovištích s různým zaměřením.cvičení které tě dostane do formy.
Kruhový trénink je vysokointenzivní intvervalové cvičení, při kterém se na stanovštích procvičí celé tělo. Za 1 trénink se 1 "kruháč" projede 3-4x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobe vždy procvičovala jiná partie. Název kruhový trénink je odvozen z rozpoložení jednotlivých stanovišť, kde jsou všechny cviky uspořádány do kruhu.
ne 27. 6.
po 28. 6. AEROBIK MIX s posilováním
Lenka