Vyberte si svého osobního trenéra

Osobní tréninky

Pečlivě vybraní a vyškolení odborníci jsou pro vás připraveni dohlížet na kvalitu vašeho cvičebního programu. Budou vás motivovat do dalších tréninků a aktivit. Starat se o vaši nejen sportovní spokojenost ve FITNESSRELAX.

Osobní trenér fitness a bodybuilding to je osobní trenér pro muže, osobní trenér pro ženy, osobní trenér pro mládež i osobní trenér pro seniory. Jednoduše osobní trenér pro všechny bez rozdílu. Osobní trenér řeší individuální osobní cíle, zadání a zdravotní problémy. Osobní trenér je tu kvůli Vám a pro Vás. Osobní trenér Vám ukáže nejen jak vhodně a správně cvičit a zdravě se stravovat, ale naučí Vás i disciplíně a vytrvalosti, tedy vlastnostem, které se Vám budou v životě jistě mnohokrát hodit při překonávání nejrůznějších překážek. Sami nakonec zjistíte, že peníze a čas, které jste na tuto výuku vynaložili, budou jednou z Vašich nejlepších investic...Není důležité, jestli jste profesionálové nebo se cvičením začínáte. Ve fitness Relax máte k dispozici osobní trenéry, kteří vám sestaví efektivní program podle vašich přání a potřeb.
Poskytujeme poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků. Trenéři sestavují také redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness - zaměření na kompenzaci problémů pohybového aparátu.

Ota Hrdlička

Instruktor fitness a kulturistiky